Žijete v Trutnově a okolí? s kartou pravého Trutnováka máte lepší ceny u svých oblíbených firem!
item-image

Jedna karta do 4 trutnovských
obchodů a služeb

item-image

Okamžitě lepší ceny,
stačí ukázat kartu

item-image

Každým nákupem
blíže k odměnám

item-image

Radost, že podporujete
své město

Firmy s kartou pravého Trutnováka
Zobrazit všechny firmy

Jak karta funguje?

Nejlepší věrnostní systém v Trutnově

Spolupracujeme s desítkami místních firem, abychom pro vás postupně vytvořili ten nejlepší městský věrnostní systém pro kamenné prodejny. Na jednom místě aktuální nabídky, abyste nepřišli o zajmavé nákupy a zároveň zaručeně lepší ceny, když máte kartu.

Oceňujeme pravé Trutnováky

Základem bohatství města je, když peníze zůstanou v místních firmách a neodejdou pryč v ziscích nadnárodních řetězců. Proto mají Trutnováci, kteří nakupují s kartou v místních firmách, lepší ceny, a zároveň dobrý pocit, že podporují své město.

Fungování karty

Abyste získali lepší ceny, stačí kartu ukazovat při nákupu. Firmy si vaše nákupy zaznamenají, abyste mohli získat všechny výhody:
  1. Při každém nákupu v jakékoliv firmě máte vždy lepší cenu.
  2. Čím více nakupujete v dané firmě, tím lepší máte ceny.
  3. Za všechny nákupy dostáváte navíc kredity. Ty můžete využít k lepším cenám či bonusům i ve firmách, kde jste zatím nenakupovali. Např. za kredity z nákupů jídla a oblečení můžete mít slevu u řemeslníků.
  4. A super bonus? Čtěte nabídky na Spindu. Pod některými z nich se skrývají i skutečné peníze, které vám rovnou připíšeme na účet.

Jak si kartu pořídit

Jednoduše. Stačí vám k tomu e-mail a vaše jméno. E-mail zadejte na úvodní stránce a poté vyplňte jméno. To na kartu stačí. Pak už si jen vyberete ze seznamu obchodů, které kartu vydávají, ten, kde si kartu chcete vyzvednout. Máte kartu a lepší ceny a dobrý pocit z podpory svého města.

Co si myslí uživatelé

citation
Barbora Bevilagua
Barbora Bevilagua
Za sebe si myslim, že trutnovské obchody mají co nabidnout. Ráda podporuji malé podniky, jak ty, co jsou na Spindu, tak i ostatní. Stačí se prostě projít městem. Navic jsem v poslední době zjistila, že supermarket není zárukou nižších cen. To už dávno neplatí. Jsem proto ráda, ze tento projekt trutnovské věrnostní karty vznikl a ať se mu daří!
Gabriela Koulová
Gabriela Koulová
Úsměvů a dobrých rad dostanu v místních firmách určitě víc než v řetězcích. A se Spindo kartou k tomu dostanu i lepší cenu.
Karel Řehák
Karel Řehák
U místních firem mám větší důvěru v nakupované zboží a přístup prodejců je mnohem osobnější. Možnost použití věrnostní karty pro výhodnější cenu je pro mě příjemným bonusem.
Tereza Muchová
Tereza Muchová
Ráda chodím do místních firem. A určitě mě potěší, když dostanu od firmy nějaký bonus navíc, že jsem jejich dobrá zákaznice. Se Spindem se to stává častěji :-)
Tomáš Valtera
Tomáš Valtera
Projekt „Karta pravého Trutnováka“ je pro mě jasným a reálným počinem na podporu místních podnikatelů, oproti mnohým politickým letitým proklamacím bez konkrétního obsahu a výsledků.