Jak to funguje

Jak Spindo konkrétně funguje pro firmy?

 1. Spindo umožňuje místním obchodům, službám, salónům, řemeslníkům i restauracím připojit se do účinného městské věrnostního systému a zároveň efektivně prezentovat své nabídky nejen stálým ale i potenciálním zákazníkům.
 2. Nová firma si po připojení ke Spindu nastaví svůj vlastní věrnostní systém.
 3. Uživatelé, kteří již jsou na Spindu registrováni, dostanou zprávy o nové firmě, že se přidala. A hned tak mohou začít chodit do firmy nakupovat a využívat výhod, které jim nabízí.
 4. Nová firma může začít velmi snadno představovat své aktuální nabídky a akce. Stačí jen nabídky napsat a systém je automaticky publikuje mezi její stálé, ale i potenciální zákazníky.
 5. Jak se skupina uživatelů, kteří ve firmě nakupují či čtou její nabídky, postupně rozšiřuje, výrazně se zvyšuje efektivita veškerých aktivit, která firma na Spindu provádí. Až se firma časem dostane třeba na 1000 fanoušků (zákazníků) a bude moci všechny tyto zákazníky oslovit napsáním nabídky za 2 minuty, bude její komunikace velmi rychlá a účinná.

Konkrétní postup fungování firmy na Spindu:

 1. Pomůžeme vám vytvořit firemní profil a vše na začátku nastavit.
 2. Ukážeme vám, jak jednoduše přidávat nabídky, jak pracovat s věrnostním systémem a dáme vám k tomu i nápovědu pro vaše kolegy.
 3. Po úhradě předplatného vám aktivujeme účet a můžete začít.
 4. Můžete psát nabídky, které se automaticky rozesílají vašim stálým zákazníkům i těm potenciálním, kteří se o váš obor zajímají.
 5. Můžete začít zvát své zákazníky do vašeho věrnostního systému a dávat jim jak přímo lepší ceny u vás, tak bonusové odměny formou kreditů. Vaši zákazníci tak budou mít vedle lepší ceny přímo u vás i druhou motivaci, proč jít nakoupit právě k vám.
 6. Postupně vám bude růst počet počet fanoušků v systému a vy tak budete moci oslovovat nabídkami více lidí a celý systém se stane více efektivní.
 7. Celý věrnostní systém můžete potom velmi dobže využívat pro péči o zákazníky díky tomu, že máte přehled o tom, jak často a za co vaši zákazníci utrácí.
 8. Celé Spindo je určeno především na to, aby vám ušetřilo čas a zefektivnilo váš marketing. Cílem je, abyste mohli sndno a rychle zasílat nabídky svým zákazníkům a věrnostním systémem je motivovat, aby nakupovali právě u vás a ne u konkurence v řetězcích a nadnárodních firmách.
Zaregistrujte nezávazně svou firmu

Výhody používání Spinda pro malé firmy jsou:

 • Souhlasnost – Zákazníci souhlasí s tím, že je budete oslovovat. Zákazníci se na vaše zprávy těší a vy tudíž neděláte nevyžádanou reklamu.
 • Cílenost – Oslovujete své stálé a potenciální zákazníky, kteří o vás mají opravdu zájem. Neplýtváte penězi při necílené propagaci v tisku či rádiu.
 • Regionálnost – Na Spindu jsou pouze malé místní firmy a vy oslovujete primárně zákazníky z vašeho města.
 • Měřitelnost – Uvidíte jasně, kolik zákazníků v systému máte, za kolik nakoupili, kolik si jich přečetlo vaši zprávu, jak se vybírají poukazy atd. Budete si moci efektivitu své propagace změřit.
 • Aktuálnost – Oslovujete své fanoušky okamžitě. Nečekáte na termín vydání, ale informujete okamžitě, když potřebujete.
 • Dlouhodobost – Skupinu zákazníků budujete dlouhodobě a můžete je tak oslovovat, komunikovat s nimi a vytvářet vztah. Nejde o jednorázovou reklamu typu inzerát v tisku, kdy sejde z očí, sejde z mysli.

Proč Spindo? Podpora malých místních firem.

Základem bohatsví města jsou místní firmy a silná střední třída podnikatelů. Pokud toto bude splněno, bude město bohaté a občané spokojenější. Bohužel v posledních 10-15 letech přišly do měst nadnárodní řetězce a obří e-shopy, které díky své velikosti začaly malé firmy válcovat. Naším cílem je převážit misky vah zase trochu na stranu malých firem a udržet tak ve městě víc peněz. Základem je efektivně dostat k lidem nabídky a zároveň je motivovat k nákupu. Celé to navíc spojujeme vyšší myšlenkou, kterou je podpora místních firem a ekonomický patriotismus.

Líbí se vám naše myšlenky? Zaregistrujte svou firmu.

Jak to funguje pro uživatele?

 1. Chcete mít aktuální nabídky firem na jednom místě a k tomu lepší ceny v desítkách firem ve městě? Zaregistrujte se.
 2. Na registraci vám stačí e-mail, jméno a příjmení.
 3. Po registraci si vyberete firmu, kde si vyzvednete věrnostní kartu Spindo.
 4. Jakmile budete mít věrnostní kartu a uživatelský účet na Spindu, můžete začít Spindo využívat na 100 %.
 1. S městskou věrnostní kartou můžete vyrazit za lepší cenou do desítek místních firem. Čím víc u nich nakoupíte, tím lepší budete mít ceny.
 2. Za každý nákup dostáváte bonusové kredity. Za každých utracených 100 Kč získáte 1 kredit. Za kredity si následně můžete vybírat speciální odměny u jednotlivých firem. Například nákupy u pekaře a v kavárně získáte 50 kreditů a ty pak použijete na bonusovou slevu na zímní bundu v outdoorovém obchodě.
 3. Na portálu si také vyberete obory nebo přímo firmy, které chcete sledovat a mít od nich nabídky na svém e-mailu.
 4. Následně budete dostávat jednou týdně jeden e-mail, ve kterém budete mít souhrn všech aktuálních nabídek firem, které jste si vybrali. A zároveň jednoduchý přehled vašich nákupů a slev, které jste provedli a získali.
 5. Kredity získáváte i čtením příspěvků od firem. 10 přečtených zpráv = 1 kredit.
 6. A speciální bonus za čtení příspěvků jsou reálné peníze! Občas dostanete za přečtení firemní nabídky i peníze, které vám přidáme do Spindo peněženky. Tyto peníze si můžete nechat vyplatit na váš běžný účet.
Líbí se vám to? Zdarma se přidejte.

 

Proč Spindo?

Víte, co nám uživatelé Spinda nejvíc říkají?

 1. Že je super, že je spojujeme s jejich oblíbenými firmami.
 2. Že mohou ušetřit v desítkách místních firem a mít přitom jen jednu kartu v peněžence.
 3. Že za každý nákup dostanou kredity, které mohou využít na lepší ceny nebo odměny ve všech dalších firmách.
 4. Že se jim líbí týdenní souhrn nabídek od vybraných firem a nejsou zahlcení tím, co nechtějí.
 5. Že je zde konečně možnost, jak se dozvědět aktuální nabídky i od malých firem a ne jen od řetězců.
 6. Že je baví, když za čtení příspěvků mohou občas vyhrát i reálné peníze.
 7. Že oceňují, co děláme pro malé firmy ve městě.

A to nás těší. Proto to děláme. A budeme moc rádi, když se přidáte a třeba nám taky dáte zpětnou vazbu, jak se vám Spindo líbí. :-)

Líbí se vám Spindo?

Přidejte se k nám