Žijete v Pardubicích a okolí? s kartou pravého Pardubáka máte lepší ceny u svých oblíbených firem!
item-image

Jedna karta do 23 pardubických
obchodů a služeb

item-image

Okamžitě lepší ceny,
stačí ukázat kartu

item-image

Každým nákupem
blíže k odměnám

item-image

Radost, že podporujete
své město

Firmy s kartou pravého Pardubáka
Zobrazit všechny firmy

Jak karta funguje?

Nejlepší věrnostní systém v Pardubicích

Spolupracujeme s desítkami místních firem, abychom pro vás postupně vytvořili ten nejlepší městský věrnostní systém pro kamenné prodejny. Na jednom místě aktuální nabídky, abyste nepřišli o zajmavé nákupy a zároveň zaručeně lepší ceny, když máte kartu.

Oceňujeme pravé Pardubáky

Základem bohatství města je, když peníze zůstanou v místních firmách a neodejdou pryč v ziscích nadnárodních řetězců. Proto mají Pardubáci, kteří nakupují s kartou v místních firmách, lepší ceny, a zároveň dobrý pocit, že podporují své město.

Fungování karty

Abyste získali lepší ceny, stačí kartu ukazovat při nákupu. Firmy si vaše nákupy zaznamenají, abyste mohli získat všechny výhody:
  1. Při každém nákupu v jakékoliv firmě máte vždy lepší cenu.
  2. Čím více nakupujete v dané firmě, tím lepší máte ceny.
  3. Za všechny nákupy dostáváte navíc kredity. Ty můžete využít k lepším cenám či bonusům i ve firmách, kde jste zatím nenakupovali. Např. za kredity z nákupů jídla a oblečení můžete mít slevu u řemeslníků.
  4. A super bonus? Čtěte nabídky na Spindu. Pod některými z nich se skrývají i skutečné peníze, které vám rovnou připíšeme na účet.

Jak si kartu pořídit

Jednoduše. Stačí vám k tomu e-mail a vaše jméno. E-mail zadejte na úvodní stránce a poté vyplňte jméno. To na kartu stačí. Pak už si jen vyberete ze seznamu obchodů, které kartu vydávají, ten, kde si kartu chcete vyzvednout. Máte kartu a lepší ceny a dobrý pocit z podpory svého města.

Co si myslí uživatelé

citation
Alena Johanová
Alena Johanová
Spindo je jedinečný web, kde mám přehled o místních firmách a jejich akcích. A nejen to. Mohu zde využít zajímavé nabídky za nejlepší ceny na knihy z Knihkupectví Papyrus, tvoření v Tvojí dílně, výbornou kávu v obchůdku ItalMoka a spoustu dalších. To se mi opravdu vyplatí.
Jana a Miroslav Horských
Jana a Miroslav Horských
Jsme přesvědčeni, že je potřeba podporovat regionální podnikatele, živnostníky, ať už malé nebo větší. Celý život bydlíme v Pardubicích a náš názor je ten, že bychom měli podporovat hlavně místní podnikání. Považujeme práci firmy Spindo za záslužnou a užitečnou, že se snaží zviditelnit a podporovat regionální podnikání.
Lucie Špinarová
Lucie Špinarová
Opravdu super nápad spojit malé pardubické firmy. Kavárna Chillis, knihkupectví Lejhanec, oblečení z OÁZY či dárečky z Darexu a mnoho dalších. Jsem moc ráda, že jste se do toho dali a stále se zlepšujete.
L. Svobodová Johanová
L. Svobodová Johanová
Jsem ráda, že má oblíbená kavárnička Tvoje dílna je na Spindu. Mám od ní i od dalších firem informace a zajímavosti na jednom místě a vím tak, co se děje.
Mirka Absolonová
Mirka Absolonová
Líbí se mi myšlenka podporovat pardubické podnikatele a tím místní ekonomiku. A že z toho mám i výhody - to je bonus navíc.
Vlasta Truhlář
Vlasta Truhlář
Jdu do obchodu, ukážu kartu a mám lepší cenu. Jdu do dalšího a zase. Paráda. A co je na tom nejlepší? Za mě určitě ten dobrý pocit, že nakupuju v místních firmách.