Podnikáte v Pardubicích? se Spindem máte nejsnadnější cestu, jak být v kontaktu se zákazníky!
item-image

Cíleně a měřitelně
oslovujete tisíce Pardubáků

item-image

Zákaznická karta na
míru vašemu podnikání

item-image

Maximální jednoduchost
a časová nenáročnost

item-image

Přidejte se k již 23
pardubickým podnikatelům

Jak Spindo funguje?

Udržet peníze v místních firmách

Spojujeme místní pardubické firmy, kterou jsou dnes pod enormním tlakem velkých nadnárodních řetězců a e-shopů, abychom společně vytvořili efektivní systém, zaměřený na udržení peněz ve městě. Malé firmy jsou základem ekonomiky města a když dokáží získat a udržet více zákazníků, bude se ve městě dařit všem lépe.

Základem úspěchu je dnes cílená komunikace

Velké řetězce vítězí v masové reklamě balíkem peněz a týmy specialistů, kteří dokáží dělat ty “bomba” reklamy. Malé firmy musí pracovat s reklamou efektivně. Spindo nabízí velmi jednoduchý a přitom velmi účinný systém, jak můžete oslovit nové zákazníky z Pardubicka, kteří se zajímají o váš obor, i jak pravidelně oslovovat vaše stálé zákazníky, kteří se zajímají o vaše aktuální novinky a nabídky. Základem je cílená, měřitelná a souhlasná komunikace. Oslovujete ty, které vaše firma zajímá, a neplýtváte penězi na ty, které nezajímáte. Chcete za 5 minut týdně dostat ke svým stálým i potenciálním zákazníkům svou nabídku? Zkuste Spindo.

Motivace a věrnost

90 % obyvatel má zákaznické kartičky a 60 % z nich je aktivně využívá. Pro mnoho z nich je získaná výhoda jedním z hlavních důvodů, proč jdou do dané firmy nakupovat. My chceme udržet peníze v místních firmách, proto jsme vytvořili kartu pravého Pardubáka. Jaké jsou její výhody?
 • Jedna karta funguje do všech firem, takže váš zákazník nemusí mít 80 kartiček do 80 firem, ale stačí mu jen jedna.
 • Každá firma si nastaví vlastní zákaznický systém. Jinak podniká restaurace, jinak butik s oblečením a jinak kosmetický salón.
 • Na jednu stranu karty si můžete umístit svůj vlastní design, takže to bude vaše vlastní zákaznická karta. Spojovat s celým systémem výhod ji bude její číslo.
 • Vaši věrní zákazníci dostanou dvojitou výhodu. Za to, že k vám půjdou na nákup, budou mít lepší cenu u vás ve vašem zákaznickém systému. Zároveň dostanou za každý nákup u vás kredity, které pak mohou využít v dalších firmách. Budou tak dvakrát motivováni jít k vám.
 • Celý systém je velmi jednoduchý a pracuje za vás. Můžete ho snadno používat i když nemáte v obchodě počítač či tablet.

Nezávazně si Spindo vyzkoušejte

Přidejte se k desítkám pardubických firem a získejte nové a udržte stálé zákazníky. Nezávazně zaregistrujte svou firmu a vyzkoušejte si Spindo. Vše vám osobně vysvětlíme, poradíme, jak Spindo obchodně co nejlépe využít a jak mít spokojené a informované zákazníky.

10 dobrých důvodů proč Spindo?

Naše vize
 1. Chceme bohatší místní firmy a ne prázdné výlohy
 2. Chceme udržet peníze v místních firmách
 3. Chceme pro malé firmy lepší informační a zákaznický systém než mají řetězce
 4. Chceme být pro vás stále užitečnější
 5. Chceme společně s vámi vyhrávat - pro rok 2015 jsme na CzechInvestu vyhráli první místo mezi 107 českými projekty jako nejzajímavější projekt
Prakticky
 1. Budete mít jednoduchý, cílený a měřitelný systém pro komunikaci se zákazníky
 2. Za 1 minutu oslovíte své stálé i potenciální zákazníky kdykoli potřebujete
 3. Budete mít pro své zákazníky věrnostní systém, kterým odměňujete hlavně ty, kteří k vám chodí opakovaně nakupovat
 4. Díky propojenému systému vám budou zákazníky přitahovat všechny další firmy na Spindu
 5. Budete vnímáni jako firma, které záleží na budoucnosti Pardubic

Ceník

Motivace a věrnost

 • Chceme, abyste si Spindo nejdříve vyzkoušeli, osahali a nastavili. Proto si můžete zaregistrovat svou firmu zdarma a bez jakýchkoli závazků.
 • Až budete připraveni začít budovat svou skupinu fanoušků (odběratelů zpráv) a psát jim své nabídky, zaplatíte roční předplatné a můžete začít.
 • Ukončit své aktivity na Spindu můžete také bez jakýchkoli závazků.

Předplatné zahrnuje

 • Nastavení vlastní firemní prezentace – vše si následně můžete sami upravovat.
 • Zobrazení vaší prezentace uživatelům ve vašem městě a okolí.
 • Možnost získávat fanoušky – neomezeně.
 • Zasílání příspěvků fanouškům – až 365 příspěvků za rok.
 • Komunikace s fanoušky – neomezeně.
 • Odměňování fanoušků – neomezeně.
 • Statistiky - víte, jaké aktivity mají výsledky.
 • Přehledně zpracovaná nápověda, jak efektivně používat Spindo.
 • Celoroční online, mailová a telefonická podpora a pomoc.

Co si myslí podnikatelé

citation
Iveta Kopřivová
Iveta Kopřivová
Kosmetické studio IK
Díky Spindu se mohu s lidmi z Pardubicka snadno podělit o všechno, co se u nás děje, co nabízíme a přiblížit jim tak, že i na periferii města si mohou dopřát vysoce kvalitní služby.
Jakub Petr
Jakub Petr
Knihkupectví Papyrus
Na Spindu oceňuji především jejich myšlenku udržení peněz ve městě v místních firmách. Pro budoucnost Pardubic jsou fungující místní firmy daleko důležitější než řetězce. A Spindo pro místních firem pracuje opravdu dobře.
Jiří Hák
Jiří Hák
HAMO systems
Spindo vás dostane mezi opravdové pardubické podnikatele, kteří posunují své firmy neustále kupředu.
Stanislava Vondráková
Stanislava Vondráková
SV boutique
Kluci ze Spinda nás hned na první schůzce zaujali svým nadšením, kreativitou a chutí měnit věci. Líbí se nám jejich snaha dostat zákazníky zpět do kamenných prodejen a umožnit jim tak zažít individuální péči, kterou v řetězcích běžně nezažijí.
Libuše Jirásková
Libuše Jirásková
Kuchyňka na Karlovině
Projekt Spindo mě zaujal již v jeho počátku svou myšlenkou směřovat Pardubáky do srdce Pardubic k nákupům u místních firem. Líbí se mi přístup kluků ze Spinda, najdou si čas k osobní návštěvě seznámit nás s novými nápady a zajímá je náš názor.
Martina Moličová
Martina Moličová
Tvoje dílna
Moc se mi líbí, že podnikatelé si na Spindu navzájem pomáhají získat a udržet zákazníka. Když se jednomu podaří do Spinda zapojit svého zákazníka, získají z toho i ostatní místní firmy.
Michaela Štrossová
Michaela Štrossová
OÁZA Pardubice
Líbí se mi celý ten systém, že na Spindu oslovuji přímo Pardubáky, kteří si mě a můj obor našli. A když se stanou mými zákazníky, mohu jim poděkovat za věrnost lepší cenou u mě a bonusem ve všech dalších firmách.